Altana ogrodowa na zamówienie

Altany ogrodowe, zadaszenia tarasowe, carporty

Nowoczesna, elegancka altana ogrodowa, zadaszenie tarasowe, a może funkcjonalny carport? Zbudujemy to czego potrzebujesz! Zadaszenie nad Twoim tarasem lub altana ogrodowa może być niezwykłym akcentem, który będzie zdobił Twój ogród oraz zachwycał odwiedzających Cię gości. Natomiast carport z powodzeniem zastąpi kosztowny garaż dla Twojego samochodu!

Altany ogrodowe i zadaszenia tarasowe

Altana ogrodowa jest idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu w towarzystwie przyjaciół lub rodziny.

Altana jest doskonałym miejscem na organizowanie przyjęć okolicznościowych, zapewniają zarówno cień w słoneczne dni, jak i schronienie podczas deszczu. Odpowiednio zaprojektujemy i dopasujemy konstrukcję drewnianą do każdego ogrodu!

Carporty

Zastąp kosztowny garaż gustownym i trwałym carportem!

Carport może być miejscem do przechowywania rowerów, drewna opałowego lub czegokolwiek potrzebujesz! Istotną zaletą carportów jest możliwość budowy bez pozwolenia, są szybkie w montażu i praktyczne. Carporty budowane przez Dreamofwood są trwałe i skutecznie chronią przed opadami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy grad oraz szkodliwym działaniem promieni UV.

Stworzymy projekt dopasowany do Ciebie

Używamy wysokiej jakości drewna C24, KVH i BSH

Drewno konstrukcyjne KVH

Surowiec budowlany sortowany względem wytrzymałości. Drewno KVH jest wygodne w użyciu i łatwe w obróbce. Jest połączeniem korzystnej ceny i jakości.

Drewno konstrukcyjne BSH

Jest to klejone warstwowo drewno konstrukcyjne. Charakteryzuje się wysoką odpornością i wytrzymałością. Nie pęcznieje i nie odkształca się pod wpływem warunków atmosferycznych.

Drewno konstrukcyjne C24

Drewno konstrukcyjne wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe, a przy tym elastyczne. Ten rodzaj drewna jest lekki i odporny na wilgoć, grzyby i pleśnie.

Spełnij swoje marzenia!

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie projekt!

Zbudujemy dla Ciebie carport, zadaszenie tarasowe, altanę ogrodową, wiatę przyścienną oraz wszystko inne czego potrzebujesz! Wymiary konstrukcji są do ustalenia.

Do zabezpieczenia Twojej konstrukcji drewnianej stosujemy impregnat sprawdzonej marki Remmers.
Do cięcia używamy nowoczesnej maszyny CNC. Zaufaj naszym specjalistom! Oferujemy pokrycie dachu blachą trapezową lub narąbkiem. Jest do wyboru również tańsza wersja - gont bitumiczny. Należy pamiętać, że przy tak niskim nachyleniu dachu nie wolno stosować dachówki!

DreamOfWood

Altany ogrodowe oraz zadaszenia tarasowe

Nie wiesz jak zagospodarować swój teren? Twój ogród jest minimalistyczny i potrzebuje efektu wow!? Altana ogrodowa to doskonała decyzja.

Ta lekka konstrukcja nośna sprawdza się na wszystkich terenach zielonych, a jej rozmiar dopasujemy do każdego podwórka! Altany ogrodowe wykorzystuje się nie tylko w prywatnym ogrodzie ale również w różnych ośrodkach rekreacyjnych lub w parkach. Altana ogrodowa jest przydatna podczas grillowania, jak i podczas samotnego odpoczynku z ulubioną książką. Zadbany ogród, w którym stoi elegancka drewniana altana zachęca do odpoczynku i relaksu. Możesz to sobie zapewnić!

20220601_170727

Spełnianie swoich marzeń nigdy nie było prostsze!

To tylko 3 kroki

Skontaktuj się z nami

Podziel się z nami swoimi wyobrażeniami o idealnej drewnianej konstrukcji w Twoim ogrodzie, a my stworzymy projekt dopasowany dla Ciebie!

Pracujemy zgodnie z uzgodnieniami

Umawiamy się, przyjeżdżamy na miejsce z materiałami i zaczynamy pracę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie!

Ciesz się swoim nowym ogrodem

Zadowolony klient to najlepsze wynagrodzenie naszej pracy!

Masz pytania?

Shopping Cart