• najlepsze komponenty

    Balie ogrodowe

  • obudowy z termodrewna

    Balie ogrodowe

  • Twoje prywatne SPA

    Balie ogrodowe

Balia ogrodowa Hot Tub

Balia to ciekawe rozwiązanie sauny ogrodowej, jest coraz częściej wybierana przez naszych klientów. Kąpiel w balii jest również odpowiednia dla osób, które z trudem znoszą temperaturę tradycyjnej sauny lub wilgoć mokrej łaźni. To relaks dla całej rodziny! Przebywanie w balii wypełnionej gorącą wodą jest jak wygrzewanie się na słońcu! Nasza balia ochłodzi Cię latem i ogrzeje zimą!

balia ogrodowa

Twoja przestrzeń - Twój relaks

Balia ogrodowa to idealne rozwiązanie dla miłośników relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki swojej funkcjonalności i estetyce, balię ogrodową można łatwo wkomponować w przestrzeń ogrodu, tarasu lub patio, dodając mu elegancji i atmosfery relaksu. Balia ogrodowa oferuje wygodne miejsca siedzące lub leżące, wyposażone w dysze hydromasażowe, które zapewniają optymalny masaż ciała i redukcję napięcia mięśniowego. Korzystanie z balii ogrodowej to doskonały sposób na odprężenie, relaks oraz spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, tworząc niezapomniane wspomnienia w przyjemnym otoczeniu.

Detale

Wysokiej klasy, wyselekcjonowane, certyfikowane drewno.
Dbałość o szczegóły i detaling

Producent

Produkty rzemieślnicze stworzone dzięki doświadczeniu oraz nabytym technikom know how

Projekty indywidualne

Projekty tworzone przez utalentowanych architektów dbających o każdy detal

Obsługa klienta

Fachowe doradztwo. Pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia

Jakość

Doskonałość, dzięki wymagającej kontroli jakości na każdym etapie produkcji

Design

Łączymy tradycję
z innowacyjnymi technikami
i nowoczesnym wyposażeniem

Gwarancja i serwis

Dwuletnia gwarancja,
serwis door to door,
obsługa posprzedażowa

Transport

Bezpieczny transport gwarantujący idealny stan produktu, obsługa all inclusive

Zobacz nasze produkty! Kliknij, aby przejść do sklepu!

Balia ogrodowa na gorące i chłodne kąpiele...

Nasze balie można wykorzystać do ciepłych, odprężających, jak i również do chłodnych kąpieli oraz do schładzania ciała po tradycyjnym saunowaniu. Balia ogrodowa to doskonałe uzupełnienie przydomowego SPA!

balia

Drewniana balia ogrodowa

Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z balii?

Relaks w zaciszu własnego domu? Odprężenie po ciężkim dniu w pracy zawsze w zasięgu ręki? Pobudzenie układu immunologicznego do pracy i zmniejszenie zachorowań w sezonie zimowym? Piękna i promienna skóra? To wszystko zapewni Ci właśnie balia! Z balii możesz korzystać niezależnie od temperatur jakie panują na zewnątrz, napełnij ją gorącą lub chłodną wodą, wedle uznania i korzystaj! Sauna balia przeciwdziała nadmiernemu odkładaniu się wody w organizmie, zwalczając tym samym cellulit i odmładzając naszą skórę. Kąpiele w saunie zimą mają udowodnione naukowo prozdrowotne właściwości. Znacznie podnoszą odporność, grypa i przeziębienie nie będą już Twoim sezonowym koszmarem! Należy naprzemiennie nagrzewać i schładzać organizm. Możesz nawet w tym celu natrzeć się śniegiem! Natomiast relaks w balii ogrodowej podczas ciepłych, letnich dni korzystnie wpłynie na pracę naszego serca i całego układu krążenia. Ponadto balia wpływa pozytywnie na rozluźnienie i ból mięśni, lepszy sen, spalanie kalorii przez organizm oraz ukojenie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Czy balia może stać w pomieszczeniu? Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, zadaszenie tylko ochroni Twoją balię przed warunkami atmosferycznymi na zewnątrz. Balie często są wykorzystywane w ośrodkach spa i kurortach, wewnątrz uzdrowisk.

Co gwarantujemy?

Wypełnij formularz i otrzymaj spersonalizowaną, bezpłatną ofertę!

Shopping Cart