Balia ogrodowa

Balia ogrodowa Hot Tub

Balia to ciekawe rozwiązanie sauny ogrodowej, jest coraz częściej wybierana przez naszych klientów. Kąpiel w balii jest również odpowiednia dla osób, które z trudem znoszą temperaturę tradycyjnej sauny lub wilgoć mokrej łaźni. To relaks dla całej rodziny! Przebywanie w balii wypełnionej gorącą wodą jest jak wygrzewanie się na słońcu! Nasza balia ochłodzi Cię latem i ogrzeje zimą!

Balia
balie
5/5

Jakie są zalety sauny typu balia w ogrodzie?

Balia ogrodowa na gorące i chłodne kąpiele...

Nasze balie można wykorzystać do ciepłych, odprężających, jak i również do chłodnych kąpieli oraz do schładzania ciała po tradycyjnym saunowaniu. Balia ogrodowa to doskonałe uzupełnienie przydomowego SPA!

balia

Drewniana balia ogrodowa

Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z balii?

Relaks w zaciszu własnego domu? Odprężenie po ciężkim dniu w pracy zawsze w zasięgu ręki? Pobudzenie układu immunologicznego do pracy i zmniejszenie zachorowań w sezonie zimowym? Piękna i promienna skóra? To wszystko zapewni Ci właśnie balia! Z balii możesz korzystać niezależnie od temperatur jakie panują na zewnątrz, napełnij ją gorącą lub chłodną wodą, wedle uznania i korzystaj! Sauna balia przeciwdziała nadmiernemu odkładaniu się wody w organizmie, zwalczając tym samym cellulit i odmładzając naszą skórę. Kąpiele w saunie zimą mają udowodnione naukowo prozdrowotne właściwości. Znacznie podnoszą odporność, grypa i przeziębienie nie będą już Twoim sezonowym koszmarem! Należy naprzemiennie nagrzewać i schładzać organizm. Możesz nawet w tym celu natrzeć się śniegiem! Natomiast relaks w balii ogrodowej podczas ciepłych, letnich dni korzystnie wpłynie na pracę naszego serca i całego układu krążenia. Ponadto balia wpływa pozytywnie na rozluźnienie i ból mięśni, lepszy sen, spalanie kalorii przez organizm oraz ukojenie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Czy balia może stać w pomieszczeniu? Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, zadaszenie tylko ochroni Twoją balię przed warunkami atmosferycznymi na zewnątrz. Balie często są wykorzystywane w ośrodkach spa i kurortach, wewnątrz uzdrowisk.

Co gwarantujemy?

Wypełnij formularz i otrzymaj spersonalizowaną, bezpłatną ofertę!

Shopping Cart