Balie , Jacuzzi

Balia ogrodowa Hot Tub

Balia to ciekawe rozwiązanie sauny ogrodowej, jest coraz częściej wybierana przez naszych klientów. Kąpiel w balii jest również odpowiednia dla osób, które z trudem znoszą temperaturę tradycyjnej sauny lub wilgoć mokrej łaźni. To relaks dla całej rodziny! Przebywanie w balii wypełnionej gorącą wodą jest jak wygrzewanie się na słońcu! Nasza balia ochłodzi Cię latem i ogrzeje zimą!

balia
Balia
balie
 • RATY 0%
  Balia
 • RATY 0%
 • RATY 0%
  jacuzzi
 • RATY 0%
  basen
Spełnij swoje marzenia!
5/5
Balia to najwspanialsza rzecz w moim ogrodzie. Mogłabym w niej spędzać całe dnie. Świetne wzornictwo i dopasowanie do mojego ogrodu. Brawo DreamofWood! Niedroga, ale świetna sauna.
Paulina

Jakie są zalety sauny typu balia w ogrodzie?

Budowa balii ogrodowej.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Balia ogrodowa na gorące i chłodne kąpiele...

Nasze balie można wykorzystać do ciepłych, odprężających, jak i również do chłodnych kąpieli oraz do schładzania ciała po tradycyjnym saunowaniu. Balia ogrodowa to doskonałe uzupełnienie przydomowego SPA!

balia sauna
Jacuzzi

Balie ogrodowe w naszej ofercie:

 • Basen wolnostojący z funkcją jacuzzi

 • Hot tube – balia ogrodowa

 • Jacuzzi Komfort Lux

 • Jacuzzi Komfort Mini Lux 

Usługi premium. Wykonamy dla Ciebie:

hydromasaż
Saunę z hydromasażem - Zapewnij masujące bicze wodne dla swojego zmęczonego ciała!
jacuzzi
Saunę ogrodową z jacuzzi - zrelaksuj się w buzującej wodzie! Poczuj jak bąbelki otulają Twoje ciało!
balia-z-prysznicem (1)
Wygodne i praktyczne ławeczki oraz schodki ułatwiające wejście.

Drewniana balia ogrodowa

Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z balii?

Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z balii?

Relaks w zaciszu własnego domu? Odprężenie po ciężkim dniu w pracy zawsze w zasięgu ręki? Pobudzenie układu immunologicznego do pracy i zmniejszenie zachorowań w sezonie zimowym? Piękna i promienna skóra? To wszystko zapewni Ci właśnie balia! Z balii możesz korzystać niezależnie od temperatur jakie panują na zewnątrz, napełnij ją gorącą lub chłodną wodą, wedle uznania i korzystaj! Sauna balia przeciwdziała nadmiernemu odkładaniu się wody w organizmie, zwalczając tym samym cellulit i odmładzając naszą skórę. Kąpiele w saunie zimą mają udowodnione naukowo prozdrowotne właściwości. Znacznie podnoszą odporność, grypa i przeziębienie nie będą już Twoim sezonowym koszmarem! Należy naprzemiennie nagrzewać i schładzać organizm. Możesz nawet w tym celu natrzeć się śniegiem! Natomiast relaks w balii ogrodowej podczas ciepłych, letnich dni korzystnie wpłynie na pracę naszego serca i całego układu krążenia. Ponadto balia wpływa pozytywnie na rozluźnienie i ból mięśni, lepszy sen, spalanie kalorii przez organizm oraz ukojenie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Czy balia może stać w pomieszczeniu? Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, zadaszenie tylko ochroni Twoją balię przed warunkami atmosferycznymi na zewnątrz. Balie często są wykorzystywane w ośrodkach spa i kurortach, wewnątrz uzdrowisk.

Co gwarantujemy?

jacuzzi

Wypełnij formularz i otrzymaj spersonalizowaną, bezpłatną ofertę!

Shopping Cart