Saunowanie To STYL ŻYCIA

Dreamofwood

- 10 % na wszystkie SAUNY I BALIE !

WSPIERAJ POLSKICH PRODUCENTÓW

Zadbaj o swoje zdrowie z saunami najlepszej jakości, prosto od producenta!

Sauny ogrodowe, które produkujemy tworzone są z pasją, z certyfikowanego drewna i najlepszej klasy materiałów! Dopieszczone, budowane z ogromną starannością przez doświadczony, zaangażowany i zgrany zespół stolarzy. Wybierając polskiego producenta masz gwarancję produktu, który posłuży Ci przez bardzo długie lata. Zamawiając saunę w naszej firmie masz do wyboru wiele wariantów długości, różnorodne, wyjątkowe przeszklenia oraz bardzo bogate wyposażenie, dopasowane do Twoich potrzeb!

PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO!

Sezon na saunowanie otwarty!

Skorzystaj z oferty

zanim ceny pójdą w górę!

* Ilość produktów objętych rabatem

ograniczona!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Sauny ogrodowe

Modele 160 cm - 400 cm

Sauny tarasowe 160

Sauny ogrodowe 220

Sauny ogrodowe 280

Sauny ogrodowe 330

Sauny ogrodowe 400

Twoja oaza relaksu

Skonfiguruj saunę!

WYBIERZ SAUNĘ, Którą mamy dla CIebie przeszklić!

Wprowadź zdrowe nawyki do swojej codziennej rutyny!

OPINIE GOOGLE NASZYCH KLIENTÓW

Ewelina Kwiatkowska
Ewelina KwiatkowskaKlient
Czytaj więcej
Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami sauny skrojonej pod nas w każdym calu. Szybko i sprawnie. Polecamy!!!
Olaf Eisermann
Olaf EisermannKlient
Czytaj więcej
(Przetłumaczone przez Google) Świetna obsługa, szybko otrzymał beczkę do sauny i wykorzystał ją do specjalnego celu. Wszyscy są bardzo szczęśliwi. Nowy właściciel jest zadowolony!! Dziękuję za super obsługę.Zawsze przyjemność
John Doe
John DoeKlient
Czytaj więcej
(Przetłumaczone przez Google) Dobra jakość, sprzedawca miły, pomocny i niezawodny. Kupiłem go jako zestaw. W komplecie wszystkie części, dobra instrukcja montażu. Można to zrobić samemu. Mały pojazd transportowy, może również wjechać w wąskie uliczki. Jest to często utrudnienie w przypadku innych dostawców. Na początku byłem trochę sceptyczny z powodu 100% przedpłaty, ale było to całkowicie bezpodstawne. Uwzględniane są specjalne życzenia. Wyraźna rekomendacja z mojej strony.
Poprzedni
Następny

Balie ogrodowe Hot Tub

Dopełnij swoje przydomowe SPA piękną balią ogrodową, hot tub przeniesie Cię na inny poziom zrelaksowania! Idealna do gorących kąpieli, lecz doskonale sprawdzi się również wypełniona zimną wodą, w celu schłodzenia się po sesji w saunie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, do kupienia z bogatym wyposażeniem lub bez. Dysze powietrzne, bąbelki, masaże? Sam decydujesz, czego potrzebujesz! Sprawdź moc leczniczych kąpieli

Wypełniając formularz otrzymasz darmową, niezobowiązująca ofertę. Starannie przygotowana oferta pomoże zobrazować i wycenić Twój wymarzony produkt oraz przedstawić wyposażenie, czy warianty do wyboru. 

Wybierając nasze sauny i balie masz pewność, że kupujesz wysokiej jakości produkt od polskiego producenta, jest to inwestycja w zdrowie i jakość życia na bardzo długie lata!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!