jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi – jakie rodzaje są dostępne na rynku? Które jest dla Ciebie?

Jacuzzi, znane również jako wanny z hydromasażem, to popularny produkt, który zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących relaksu i odpoczynku w domowym zaciszu. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów jacuzzi, każde z nich oferujące różne funkcje i opcje.

Rodzaje jacuzzi:

  1. Jacuzzi ogrodowe – są to najczęściej spotykane wanny z hydromasażem, które umieszcza się na zewnątrz domu, w ogrodzie. Są one zazwyczaj większe i bardziej zaawansowane technologicznie niż ich wersje wewnętrzne. Wieloosobowe jacuzzi, które można umieścić w ogrodzie lub na tarasie. Najczęściej wyposażone w wiele dysz, podgrzewacz wody, system filtracji oraz oświetlenie.

Jacuzzi Hot Tub – Komfort Lux z wyposażeniem z termodrewna

       2. Jacuzzi wewnętrzne – są to wanny z hydromasażem, które umieszcza się wewnątrz domu, w łazience lub innym pomieszczeniu. 

      3. Jacuzzi do kąpieli – są to wanny z hydromasażem, które służą również jako tradycyjne wanny. Oferują one funkcję hydromasażu, ale są również wyposażone w baterie i uchwyty do prysznica.

     4. Jacuzzi do pływania – są to specjalne wanny z hydromasażem, które pozwalają użytkownikom na pływanie pod prąd dzięki specjalnym przeciwprądom. Są one zazwyczaj większe i bardziej zaawansowane technologicznie niż ich standardowe odpowiedniki.

Basen Hot Tub z przeciwprądem w opcji dodatkowej

     5. Jacuzzi basenowe – są to duże wanny z hydromasażem, które można zainstalować w basenie. Są one idealne dla osób posiadających basen, którzy chcą wzbogacić swoje doświadczenie pływackie o funkcję hydromasażu. Są to najdroższe i najbardziej luksusowe jacuzzi na rynku.

Podsumowanie

Podsumowując jacuzzi ogrodowe oferuje wiele funkcjonalności, takich jak liczne dysze hydromasażu, podgrzewacz wody, system filtracji, oświetlenie, a nawet głośniki audio.

Jednym z najważniejszych elementów jacuzzi ogrodowego jest podgrzewacz wody, który pozwala na utrzymywanie optymalnej temperatury wody przez długi czas. Dzięki temu można korzystać z jacuzzi nawet w chłodniejsze dni, a także wieczorem, gdy temperatura powietrza spada. Liczne dysze hydromasażu pozwalają na kompleksowe i relaksujące masowanie całego ciała, a system filtracji zapewnia czystą i bezpieczną wodę.

jacuzzi
Jacuzzi ogrodowe z termodrewna DreamOfWood

Jacuzzi ogrodowe może być wykonane z różnych materiałów, takich jak akryl, stal nierdzewna, drewno lub beton. Klienci mogą wybierać spośród różnych kolorów i wzorów, aby dopasować jacuzzi do swojego stylu i preferencji. Niektóre modele jacuzzi ogrodowego mają także dodatkowe funkcje, takie jak aromaterapia czy podświetlenie w różnych kolorach.

Jacuzzi z termodrewna

Jacuzzi z termodrewna jest uważane za jedno z najlepszych rozwiązań na rynku, ze względu na szereg korzyści, jakie oferuje w porównaniu do innych materiałów używanych w produkcji jacuzzi. est to materiał odporny na czynniki atmosferyczne, a także na pleśń i grzyby, co oznacza, że ​​jacuzzi z termodrewna jest bardzo trwałe i nie wymaga częstej konserwacji. Jacuzzi z termodrewna oferuje bardzo przyjemny w dotyku i naturalny wygląd, co sprawia, że ​​jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie estetykę. Dzięki temu jacuzzi z termodrewna jest często wybierane przez osoby, które chcą stworzyć na swoim podwórku spokojne i przytulne miejsce relaksu.

Termodrewno ma niski współczynnik przewodzenia ciepła, co oznacza, że ​​woda w jacuzzi z termodrewna pozostaje ciepła na dłużej, co przyczynia się do niższych kosztów energii. Dodatkowo, termodrewno jest bardzo dobrze izolowane, co zapewnia wysoką efektywność energetyczną i oszczędność kosztów.

Jacuzzi ogrodowe Hot Tub – Komfort Mini Lux z termodrewna

Warto także zauważyć, że jacuzzi z termodrewna jest łatwe w konserwacji i wymaga minimalnej pielęgnacji. Wystarczy regularnie czyścić jacuzzi, aby zachować jego estetykę i funkcjonalność przez długie lata.

Czytaj także: Sauna na przeziębienie? Początek wiosny to okres wzmożonych infekcji!

Zapraszamy na nasze social media, na których jesteśmy bardzo aktywni, obserwujcie, komentujcie i bądźcie z nami na bieżąco!

Jeśli szukasz jacuzzi i potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym doradcą!

Tel. 570 918 232

Shopping Cart