Sauny tarasowe

Sauny ogrodowe na taras i balkon

Poszukując relaksu w domowym zaciszu, coraz więcej osób decyduje się na budowę własnej sauny. Dla wielu z nich idealnym rozwiązaniem są kompaktowe sauny tarasowe, które można postawić na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Jeśli szukasz produktu o wyjątkowej wartości, to oferta firmy Dream of Wood z pewnością przypadnie Ci do gustu. Poznaj nasze wyjątkowe sauny beczki tarasowe z serii "ŚWIAT". W naszej ofercie znajdziesz cztery wyjątkowe warianty:
"SŁOŃCE", "KOSMOS", "PÓŁKSIĘŻYC" i "NIEBO".
Jeśli szukasz efektownej, zgrabnej sauny, która zmieści się w każdym ogrodzie, na pewno znajdziesz coś dla siebie! Sauna ogrodowa to osobista strefa relaksu w domowym zaciszu, zawsze w zasięgu ręki!

sauna tarasowa

Sauny beczki na Twój
taras lub balkon

Idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni. Ta zgrabna sauna tarasowa 160 znajdzie dla siebie miejsce na Twoim tarasie lub balkonie. Charakteryzują się pięknym designem… A małe gabaryty sprawiają, że znajdziesz dla niej miejsce dosłownie wszędzie! Mamy w swojej ofercie 4 warianty sauny tarasowej. W serii sauna 160 każdy znajdzie coś dla siebie! Zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie intymność oraz dla kochających podziwiać swój ogród!

Idealne dla osób szukających relaksu i chcących stworzyć własną strefę wellness w domu, jednak nie dysponujące dużą ilością wolnej przestrzeni.


Przekonaj się i zacznij przygodę z sauną!

Nasze usługi

Z czego wykonujemy ławeczki?

Do budowy ławeczek polecamy i najczęściej wykorzystujemy olchę. Jest to idealny materiał do tworzenia ław. Olcha jest odporna na wysoką temperaturę oraz wilgoć. Ma piękny kolor i jest uznawana za drewno szlachetne. Odpowiednia listwa ławkowa musi spełniać najwyższe standardy zarówno pod względem konstrukcyjnym, wizualnym, jak i bezpieczeństwa dla osób korzystających z sauny. Olcha jest również polecana dla alergików.

Z tych materiałów wykonamy dla Ciebie saunę!

Świerk skandynawski

Jest to najpopularniejszy wybór naszych klientów.  Saunowy świerk jest jasny o lekko żółtawym zabarwieniu, bogaty w małe sęki. Cena tego drewna jest przystępna, a wygląd delikatny i estetyczny. Świerk jest w Europie uznawany za podstawowy gatunek drewna budowlanego.

Thermowood

Innowacyjne drewno, które poddawane jest obróbce termicznej. W wyniku poddania drewna obróbce termicznej uzyskujemy charakterystyczny ciemnobrązowy odcień przypominający drewno gatunków egzotycznych. Drewno dzięki obróbce staje się bardziej wytrzymałe, wysoka temperatura przedłuża jego żywotność i odporność na wilgoć. Thermowood jest ekologiczny, ponieważ do obróbki cieplnej nie wykorzystuje się chemiI!

PIEC ELEKTRYCZNY HARVIA KIP 60

sauny warianty
Dla saun o kubaturze 5 - 8 m³
sauny warianty
Zasilanie: 400V/3N
sauny warianty
Wymiary: 41 cm x 60 cm x 28 cm
sauny warianty
Moc: 6 kW
wariant sauny z daszkiem
W zestawie z kamieniami ok. 20 kg

PIEC ELEKTRYCZNY HARVIA THE WALL 6 KW

sauny warianty
Dla saun o kubaturze 5 - 8 m³
sauny warianty
Zasilanie: 400V/3N
sauny warianty
Wymiary: 61 cm x 43 cm x 26 cm
sauny warianty
Moc: 6 kW
wariant sauny z daszkiem
W zestawie z kamieniami ok. 20 kg

Masz pytania?

Shopping Cart