SAUNY OGRODOWE

Sauny ogrodowe to doskonałe rozwiązanie, które zamieni Twój dom w prawdziwe spa

Jesteśmy producentem saun ogrodowych z termodrewna, oferującym klientom najwyższą jakość oraz szeroki wybór modeli i przeszkleń. Wiemy, że wybór odpowiedniej sauny ogrodowej może być trudnym zadaniem, dlatego stworzyliśmy ofertę, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze produkty dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, pielęgnacji, profesjonalnemu wykonaniu oraz jakości premium posłużą Ci na długie lata. W naszej ofercie znajdziesz sauny z daszkami, przedsionkami, a nawet funkcjonalnymi i uroczymi tarasami! Możesz zdecydować jakie wymiary będą mieć pomieszczenia wewnętrzne Twojej nowej, wymarzonej sauny ogrodowej!

sauny beczki

Sauny ogrodowe - dopasowane do Twoich potrzeb!

Naszą koncepcją jest dostarczanie klientom saun ogrodowych z termodrewna najwyższej jakości, w pełni dostosowanych do ich potrzeb. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta oraz oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze najlepszego modelu sauny.

Nasze sauny spełnią wymagania każdego klienta! Oto wyjątkowe modele naszych beczek ogrodowych w przeróżnych rozmiarach:

  • sauny 220 z daszkiem,
  • sauny 280 z tarasem,
  • sauny 330 z tarasem lub daszkiem,
  • sauny 400 z tarasem i przedsionkiem.

Przekonaj się i pokochaj kąpiele w saunie!

Nasze usługi

Z tych materiałów wykonamy dla Ciebie saunę!

Świerk skandynawski

Jest to najpopularniejszy wybór naszych klientów.  Saunowy świerk jest jasny o lekko żółtawym zabarwieniu, bogaty w małe sęki. Cena tego drewna jest przystępna, a wygląd delikatny i estetyczny. Świerk jest w Europie uznawany za podstawowy gatunek drewna budowlanego.

Thermowood

Innowacyjne drewno, które poddawane jest obróbce termicznej. W wyniku poddania drewna obróbce termicznej uzyskujemy charakterystyczny ciemnobrązowy odcień przypominający drewno gatunków egzotycznych. Drewno dzięki obróbce staje się bardziej wytrzymałe, wysoka temperatura przedłuża jego żywotność i odporność na wilgoć. Thermowood jest ekologiczny, ponieważ do obróbki cieplnej nie wykorzystuje się chemii!

Sauny ogrodowe - wyposażenie:​

wyposażenie sauny
Nasza propozycja

Dedykowany piec do Saun beczek ogrodowych to Harvia M2 z kominem.
Jest to klasyczny piec do saun opalanych drewnem od czołowego producenta. Harvia M2 posiada szklane drzwiczki, dzięki czemu płomień nadaje wyjątkowego klimatu podczas kąpieli w saunie.

wyposażenie sauny
Piec

Humm LS 12KW

wyposażenie sauny
Piec

Harvia the Legend 240

wyposażenie sauny
Piec

Harvia M3 16,5

Shopping Cart