DreamOfWoord - producent saun ogrodowych

Krótka historia o nas

Witaj w świecie DreamOfWood – firmy, która produkuje niezwykłe produkty.
Zdajemy sobie sprawę, że kiedy wchodzisz na stronę producenta saun, balii, jacuzzi oraz basenów to ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewasz, jest historia o spokojnym kosmicie w złotym logo. Ale to właśnie my – ekipa DreamOfWood… To my tutaj piszemy historię.
Usiądź wygodnie i przygotuj się na opowieść pełną energii i ekscytacji.

Nasz założyciel, Rafał, jest prawdziwym pasjonatem drewna, saunowania oraz wodnych przyjemności w basenach i jacuzzi. Jego namiętność była tak intensywna, że postanowił stworzyć coś naprawdę wyjątkowego – i tak powstało DreamOfWood.

Może to brzmi jak opis jakiejś hipsterskiej kawiarni na Marsie, ale… nasze logo przedstawiające złote drzewo, umieszczone w kole, które tworzy twarz kosmity zainspirowało nas do stworzenia naszego niepowtarzalnego zespołu.

... A kto tworzy nasz zespół?

Dominika, niesamowita kobieta wielojęzyczna, która rozmawia po polsku, niemiecku i angielsku. Jest odpowiedzialna za sprzedaż, a także za to, żeby wszyscy klienci czuli się jak w kosmicznej rodzinie.  Tomek, doświadczony doradca klienta, który rozmawia po polsku i niemiecku, pomaga nam przekazywać naszą miłość do saun i kosmosu wszystkim naszym klientom.  Aleksandra, nasza specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, dzięki której klienci dzwonią do nas zamiast do NASA. Daria, nasz wszechstronny architekt z biegłą znajomością języka ukraińskiego, angielskiego i polskiego, zadba o to, aby każda sauna była dopieszczona jak statek kosmiczny. 

Nasi stolarze i pracownicy produkcji: Bartek, Grzegorz, Robert, Zbyszek, Viktor, Wiktor, Antek, Daniel, Artsiom, Dumitru, Przemek i oczywiście Bogusia, są odpowiedzialni za tworzenie naszych saun. Oni są jak nasi kosmiczni inżynierowie, tworząc każdą saunę z taką samą precyzją, jaką NASA stosuje przy budowie rakiet. Marek, nasz kierownik produkcji, jest jak kapitan statku, prowadząc nasz zespół przez innowacyjne obszary produkcji saun.  Piotr, nasz mistrz kontroli jakości, upewnia się, że każda sauna, basen i jacuzzi wyjeżdża z naszej firmy dopieszczone jak rakieta.  Julita, wszechstronna kobieta, która zarządza całą produkcją i logistyką, jest jak nasz własny kontroler misji. Ewelina, nieziemska kobieta, która wspiera naszego kontrolera misji i nie tylko.

Więc, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o saunie z prawdziwego drewna, wykonanej przez zespół, który kocha kosmos i nowoczesność, poznaj koniecznie nasze produkty.  Zapewniamy, że nasza miłość do nieziemskich doznań i saun przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania, a nasze złote logo kosmity będzie Ci przypominać o harmonii i spokoju, jakie możesz osiągnąć, korzystając z naszych produktów. 

W końcu jesteśmy DreamOfWood – gdzie marzenia o drewnie stają się rzeczywistością, a kosmos jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Misja DreamOfWood

Misja DreamOfWood jest prosta, lecz pełna aspiracji: dostarczamy premium produkty z drewna, które przynoszą nie tylko relaks i odprężenie, ale także stymulują wyobraźnię. Wykorzystując unikalne surowce nie z tej Ziemi, oferujemy coś więcej niż tylko standardowe sauny i balie ogrodowe – dostarczamy przeżycia, które przenoszą naszych klientów w inny wymiar doznań.

Naszym głównym celem jest ciągła ekspansja na rynki międzynarodowe, zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i utrzymanie najwyższych standardów jakości. Poszukujemy dystrybutorów B2B, którzy są tak samo zafascynowani ideą przekraczania granic jak my i pragną sprzedawać nasze premium produkty na całym globie.

Jednakże, nie zatrzymujemy się tylko na Ziemi. Wierzymy, że przyszłość leży w kosmosie, a my pragniemy być częścią tej przyszłości. Wykorzystując surowce pozyskiwane z kosmicznych ekspedycji, nasze sauny i balie ogrodowe stają się nie tylko symbolami luksusu, ale także ikonami postępu i innowacji. W DreamOfWood, pragniemy, aby nasze produkty były nie tylko używane na Ziemi, ale i w kosmicznych koloniach przyszłości.

Więc, jeżeli jesteś gotowy na przeżycie kosmicznej przygody i pragniesz być częścią czegoś wyjątkowego, zapraszamy Cię do współpracy. Sięgnijmy razem gwiazd! Wyślij swoją propozycję na b2b@dreamofwood.pl i dołącz do nas w tej niezwykłej podróży.

Jeśli masz te cechy dołącz do naszego zespołu!

Czy jesteś osobą, która chętnie angażuje się w pracę zespołową, poszukując skutecznych rozwiązań i wspierając innych członków zespołu? A może potrafisz efektywnie wykorzystać czas i energię, które są nieodłącznym elementem skutecznej pracy zespołowej? Jeśli tak, to może to być miejsce dla Ciebie.

Ponieważ praca zespołowa jest jednym z kluczowych elementów, na które zwracamy uwagę podczas procesu rekrutacji, oczekujemy od kandydatów, aby posiadali dobre umiejętności komunikacyjne, które obejmują zarówno efektywne przekazywanie informacji, jak i aktywne słuchanie. Szanujemy wszystkich członków naszego zespołu i oczekujemy, że każda osoba, która do nas dołączy, będzie podzielać tę wartość.
Zachęcamy Cię do podzielenia się z nami sytuacjami, w których wykorzystujesz swoje umiejętności pracy zespołowej. Czy są to doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, czy też z życia prywatnego, każda sytuacja, która pokazuje, jak umiesz pracować z innymi ludźmi, może być dla nas cenna.

Jeżeli uważasz, że te cechy opisują Ciebie i że pasujesz do naszego zespołu, zachęcamy Cię do przesłania swojego CV. Kto wie? Może z tego wyjdzie coś naprawdę niesamowitego. Szukamy osób takich jak Ty, aby pomóc nam tworzyć wyjątkową kulturę i atmosferę w naszej firmie.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Tajemnica naszego logo -
harmonia natury i kosmicznych inspiracji

Logo, które masz na myśli, składa się z drzewa umieszczonego w kole, które razem tworzą twarz kosmity, symbolizującego spokój i harmonię. Logo jest wykonane w złotym kolorze.

Drzewo jest uniwersalnym symbolem życia, wzrostu i nieustającej odnowy. Jego silne korzenie wrastają głęboko w ziemię, symbolizują stabilność i stałość, natomiast wysokie gałęzie, rozłożone ku niebu, są symbolem dążenia, aspiracji i marzeń. W kontekście logo, drzewo reprezentuje stabilność, wzrost i naturalność.

Koło, w którym jest umieszczone drzewo, jest uniwersalnym symbolem jedności, całości i wieczności. Okrąg w logo symbolizuje również ochronę i pełnię – nic nie może przekroczyć jego granic, a to, co jest wewnątrz, jest chronione i zabezpieczone. 

Twarz kosmity to tajemniczość, innowacja i technologia. Obcy są często kojarzeni z ideą rozwoju, odkrywania nowych horyzontów i otwartości na nieznane. Wyraz twarzy kosmity w logo – spokój i harmonia – może przekazywać, że marka ta ma na celu wprowadzenie spokoju i harmonii w życie swoich klientów, być może poprzez innowacyjne produkty lub usługi.

Złoty kolor logo ma różne konotacje, w tym luksus, jakość, prestiż i elegancję. Może to sugerować, że marka ta dąży do najwyższych standardów w swojej branży.

Podsumowując, to logo reprezentuje harmonię pomiędzy stabilnością a innowacyjnością, pomiędzy naturalnym a nieznanym, pomiędzy korzeniami a marzeniami. Jest to obietnica marki, że pomimo swojego dążenia do odkrywania nowych horyzontów, nigdy nie zapomni o swoich korzeniach, o swoim rdzeniu. Wszystko to jest przedstawione w eleganckim, złotym kolorze, sugerującym prestiż i wysoką jakość.

Poznajmy się jeszcze bliżej!

Obserwuj nas na naszych social mediach

Zostaw swój e-mail, aby być na bieżąco i otrzymywać informacje o wszystkich aktualizacjach!

© 2024 All Rights Reserved.

Shopping Cart