Dofinansowanie HoReCa, rozwiń strefę wellness
dla swoich gości, pomożemy Ci!

ZAPOZNAJ SIĘ Z DOTACJĄ DLA WYBRANYCH SEKTORÓW
W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY,
OTRZYMAJ NASZĄ BAZĘ WIEDZY!

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności jest kluczowym narzędziem, które ma pomóc w odbudowie gospodarki po pandemii, a w dłuższej perspektywie wzmocnić branże, które najbardziej ucierpiały w jej wyniku. Polskie hotelarstwo, gastronomia, turystyka i kultura potrzebują wsparcia w profilowaniu nowych kierunków rozwoju w dotychczas prowadzonej działalności. 

Budżet na ten cel to aż 1,26 mld zł,Maksymalny poziom dofinansowania wyniesie 90%, a maksymalna kwota wsparcia na przedsięwzięcie MŚP to 540 tys. zł. Dofinansowanie udzielane będzie w ramach pomocy de minimis, a rozliczane wyłącznie formie refundacji; wnioskujący nie będzie mógł ubiegać się o wypłatę zaliczki.

Inwestycja jest kierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które prowadziły i prowadzą działalność gospodarczą określoną odpowiednim kodem Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD), potwierdzoną wpisem do właściwego rejestru w jednej z branż: hotelarstwo, gastronomia, turystyka, kultura. Już na początku maja przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o wsparcie na rozszerzenie lub zmianę profilu dotychczasowej działalności. 

Nowa atrakcja

Nowi goście, nowe pozytywne opinie

Punkty do wniosku

Większa ilość punktów za rozwój Twojego biznesu

Nawet do 590 tys.

Dla sektora hotelarskiego na bogatą infrastrukturę

Baza wiedzy

Szczegółowa instrukcja postępowania od nas!

Producent saun ogrodowych DreamOfWood

Sauny od DreamOfWood, wykonane całkowicie z termodrewna, z niezwykłą dbałością o szczegóły, są synonimem wyrafinowanego gustu i nieporównywalnego komfortu, na który zasługują Twoi goście.

Tworzone przez utalentowanych stolarzy z 30-letnim doświadczeniem w pracowni DreamOfWood. Realizujemy indywidualne projekty na życzenie klienta, tworząc od podstaw wyjątkowe przestrzenie we współpracy z konstruktorami i architektami w naszym zespole.

Członek sauna from Finland

Jakość potwierdzona przez elitarne stowarzyszenie Sauna From Finland, Międzynarodowe stowarzyszenie miłośników saunowania i kultury fińskiej,  których misją jest tworzenie najlepszych saun na świecie.

DreamOfWood dla hoteli, spa i ośrodków

Z nami dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić i gdzie szukać pomocy przy wypełnianiu wniosków
i uzyskaniu dotacji na wymarzoną saunę ogrodową od producenta DreamOfWood!

Wypełnij formularz i otrzymaj szczegółowe instrukcje
opracowane przez ekspertów!

Shopping Cart