• Spersonalizowany wygląd

  Jacuzzi Ogrodowe

 • najlepsze komponenty

  Jacuzzi Ogrodowe

 • obudowy z termodrewna

  Jacuzzi Ogrodowe

 • Twoje prywatne SPA

  Jacuzzi Ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe z hydromasażem

Jacuzzi ogrodowe Premium z hydromasażem to doskonały sposób na relaks i odpoczynek bez odwiedzania ogólnodostępnych stref SPA. Modele premium oferują jeszcze więcej, zapewniając nie tylko doskonałe właściwości masażowe, ale również jakość wykonania i estetykę. Jednym z wyróżniających się elementów w naszych jacuzzi jest obudowa z termodrewna.

Wiedza, doświadczenie, rzemieślnicza metoda wytwarzania jacuzzi drewnianych Premium z hydromasażem przekładają się na najwyższą jakość wykonania. Zamawiając nasze produkty – basen, jacuzzi, balie od polskiego producenta Wood of Design – otrzymujesz urządzenia, które pozwolą Ci cieszyć się relaksem każdego dnia. Długowieczność, funkcjonalność oraz estetyka sprawiają, że nasze jacuzzi ogrodowe z hydromasażem odpowiadają na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

jacuzzi

Detale

Wysokiej klasy, wyselekcjonowane, certyfikowane drewno.
Dbałość o szczegóły i detaling

Producent

Produkty rzemieślnicze stworzone dzięki doświadczeniu oraz nabytym technikom know how

Projekty indywidualne

Projekty tworzone przez utalentowanych architektów dbających o każdy detal

Obsługa klienta

Fachowe doradztwo. Pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia

Jakość

Doskonałość, dzięki wymagającej kontroli jakości na każdym etapie produkcji

Design

Łączymy tradycję
z innowacyjnymi technikami
i nowoczesnym wyposażeniem

Gwarancja i serwis

Dwuletnia gwarancja,
serwis door to door,
obsługa posprzedażowa

Transport

Bezpieczny transport gwarantujący idealny stan produktu, obsługa all inclusive

5/5

Jakie są zalety posiadania jacuzzi ogrodowego z hydromasażem?

Jacuzzi drewniane Premium z obudową z termodrewna

Termodrewno to drewno poddane specjalnemu procesowi termicznemu, dzięki któremu zyskuje ono wyjątkowe właściwości. Jest bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, a także na szkodniki i grzyby. Obudowa z termodrewna jest idealna dla jacuzzi ogrodowych, które narażone są na działanie wilgoci i słońca.
Obudowa z termodrewna to również estetyczne rozwiązanie, które świetnie komponuje się z naturalnym otoczeniem ogrodu. Drewno to posiada charakterystyczny, piękny wygląd, który podkreśla stylowy design jacuzzi.

Jacuzzi ogrodowe z hydromasażem

Doskonały sposób na relaks i odpoczynek

Relaks w zaciszu własnego domu? Odprężenie po ciężkim dniu w pracy zawsze w zasięgu ręki? Pobudzenie układu immunologicznego do pracy i zmniejszenie zachorowań w sezonie zimowym? Piękna i promienna skóra? To wszystko zapewni Ci właśnie jacuzzi ogrodowe z hydromasażem! Aranżacja ogrodu z wykorzystaniem ogrodowego jacuzzi drewnianego Premium to świetna inwestycja w swoje zdrowie i samopoczucie. Pierwszą z wielu zalet korzystania z jacuzzi z hydromasażem jest relaks. Woda o odpowiedniej temperaturze oraz masaż pomagają zrelaksować się i oderwać się od codziennych problemów. Drugą zaletą jest poprawa krążenia. Masaż w jacuzzi sprzyja poprawie krążenia krwi, co wpływa korzystnie na cały organizm. Trzecią zaletą jest zmniejszenie napięcia mięśniowego. Woda w jacuzzi działa kojąco na mięśnie, a masaże zmniejszają napięcie mięśniowe. Redukcja stresu i poprawa jakości snu to kolejne z najważniejszych zalet regularnych sesji w jacuzzi ogrodowym z hydromasażem. Sesje te są także znakomitym sposobem na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, a po intensywnym wysiłku wspomagają regenerację organizmu, poprawiając efektywność treningów i zmniejszając ryzyko DOMS-ów.

Trudno przecenić korzyści płynące z regularnego korzystania z jacuzzi ogrodowego z hydromasażem. A jeśli pragniesz wykreować w swoim ogrodzie kompleksową strefę SPA, wybierz jeden z modeli oferowanych przez nas saun ogrodowych beczek i gorących balii ogrodowych z piecem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co gwarantujemy?

jacuzzi

Wypełnij formularz i otrzymaj spersonalizowaną, bezpłatną ofertę!

Shopping Cart