Aquanale

Aquanale 2023 – odkryj innowacje w świecie wellness z DreamOfWood

Aquanale to wiodące targi branży basenowej i saunowej, miejsce, gdzie profesjonaliści i entuzjaści z całego świata spotykają się, aby dzielić się wiedzą, inspiracjami i najnowszymi trendami. Aquanale odbędzie się w Kolonii w dniach 24–27 października 2023 r. w kolokacji z FSB, Międzynarodowymi Targami Przestrzeni Publicznej, Sportu i Obiektów Rekreacyjnych. Wydarzenie organizowane jest od 2003 roku i odbywa się co dwa lata.

Aquanale 2023

Tegoroczne wydarzenie obiecuje być idealną platformą dla odkrywania smaczków i nowości z dziedziny wellness. Targi Aquanale tradycyjnie odbywają się w pobliżu FSB, Międzynarodowych Targów Przestrzeni Publicznej, Sportu i Obiektów Rekreacyjnych, na terenach targowych Koelnmesse. Centrum wystawowe w Kolonii zmienia się w najważniejsze międzynarodowe miejsce spotkań miłośników rekreacji i wellness Sponsorem koncepcyjnym Aquanale jest Stowarzyszenie Basenów i Wellness (bsw/Bundesverband Schwimmbad und Wellness eV).

Aquanale
Eingang Nord, Digital Signage

Aquanale – miejsce branżowych spotkań

Targi branżowe odegrają kluczową rolę w pomyślnym ożywieniu rynku i są koniecznością dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w sektorach basenów, saun, wellness i ambient. Tylko w Kolonii wszyscy gracze z branży mogą uzyskać kompleksowy przegląd: najnowszych technologii, innowacji produktowych, optymalizacji procesów i wizjonerskiego planowania. To także jedyny kontekst, w którym możliwe jest prowadzenie dyskusji i dialogu na tyle intensywnego, aby ostatecznie rozwijać biznes i generować nowych, potencjalnych klientów. Znajduje to odzwierciedlenie w silnej obecności wiodących na rynku firm, które czerpią istotną inspirację z Aquanale.

Około 280 firm z 31 krajów będzie wystawiać się na nadchodzących targach Aquanale, które w tym roku zajmą powierzchnię około 28 000 m2 w halach 7 i 8 terenów targowych w Kolonii. Około 50 procent wystawców ma siedziby za granicą. Największe kontyngenty spoza Niemiec pochodzą z Francji, Belgii, Włoch i Polski. Sześć światów tematycznych dedykowanych basenom, spa i innym segmentom branży.

Nowoczesna Kolekcja – Sauny Ogrodowe DREAM

DreamOfWood na targach Aquanale

Będąc częścią targów Aquanale, mamy przyjemność dołączyć do grona najznakomitszych przedstawicieli branży. W pawilonie 8 zlokalizowane jest nasze stoisko, gdzie odkryjesz najnowsze trendy w dziedzinie saun, jacuzzi, wellness i spa.

Stoisko DreamOfWood: Sala 8.1 | Stoisko B018 – C019

Podczas targów Aquanale, będących wiodącym wydarzeniem branży basenowej, saunowej i wellness, DreamOfWood z dumą zaprezentuje swoje najnowsze dzieła.

Co dla Was przygotowaliśmy?

Na naszym stoisku zobaczysz flagową saunę ogrodową Quadro, która łączy w sobie nowoczesny design i tradycję. Zaprezentujemy również banię do schładzania z drewna termalnego, która stanowi kwintesencję relaksu i odnowy biologicznej. A to jeszcze nie wszystko! Z radością zaprezentujemy premierę innowacyjnej sauny 2 w 1 w zestawie z balią ogrodową – połączenie elegancji, komfortu i najnowszych technologii. Sauna Mini SPA jest pełnym kompleksem relaksacyjnym.

Sauny ogrodowe z drewna termalnego

Sauna 2 w 1 – premierowo na Aquanale

Międzynarodowe Forum Basenowe i Wellness

W pawilonie 7 uczestnicy będą mieli okazję do zanurzenia się w świat basenów i technologii basenowej. To miejsce, gdzie eksperci i praktycy będą mogli wymieniać się wiedzą, inspirować się i nawiązywać wartościowe kontakty biznesowe.

DreamOfWood zaprasza do pawilonu 8, gdzie prezentowane będą najnowsze trendy w dziedzinie saun, jacuzzi, wellness i spa. Nasze innowacyjne produkty i rozwiązania są odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku, łącząc elegancję, funkcjonalność i trwałość.

SWF jako forum branżowe dla wszystkich partnerów Aquanale jest również dostosowane do potrzeb i obaw różnych grup docelowych odwiedzających. Szeroki wybór warsztatów, rozmów i prezentacji najlepszych praktyk zapewnia wiedzę potrzebną do stawienia czoła nadchodzącym wyzwaniom przedstawionym powyżej dla branży basenów, spa, saun i wellness.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej przed wydarzeniem? Skontaktuj się z naszym zespołem doradców, aby dowiedzieć się więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach i planach na targi Aquanale 2023. Razem kreujemy przyszłość branży wellness i spa! #saunabohaterowie

Czytaj także:  Drewno do sauny, które zaspokoi Twoje zmysły i potrzeby

Shopping Cart