pracownik biurowy

PRACOWNIK BIUROWY

Firma DreamOfWood Sp. z o.o. poszukuje
Pracownika biurowego który dołączy do naszego zespołu

Miejsce pracy: Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Os. Przemysłowe 25

Oferta z wynagrodzeniem od 4000 zł NETTO + premie zadaniowo – uznaniowe

Obowiązki:

– Przygotowywanie dokumentów związanych z zamówieniami oraz wystawianie faktur,
– Tworzenie i opracowywanie ofert handlowych,
– Realizacja procedur z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP),
– Prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
– Zarządzanie oraz prowadzenie dokumentacji księgowej,
– Obsługa korespondencji mailowej,
– Koordynacja i organizacja spotkań,
– Rozwój kompetencji zawodowych,
– Otwartość na nowe doświadczenia oraz aktywne uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania:

– Dokładność, rzetelność i poufność w obszarze danych pracowniczych
– Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
– Znajomość programów MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
– Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.
– Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
– Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Jak aplikować: Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)  CV na adres e-mail: praca@dreamofwood.pl.
W tytule wiadomości prosimy wpisać “pracownik biurowy”.

Do CV prosimy dołączyć poniższy tekst:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dreamofwood sp. z o.o.. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych – (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.” Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO.

Shopping Cart