Producent saun ogrodowych, prężnie rozwijająca się firma Dreamofwood poszukuje nowych pracowników do wzmocnienia swojego zespołu.

Producent saun ogrodowych, prężnie rozwijająca się firma Dreamofwood poszukuje nowych pracowników do wzmocnienia swojego zespołu. Szukasz pracy, która będzie dla Ciebie wyzwaniem? Chcesz pracować w zgranym zespole i realizować ambitne cele? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Nasza firma poszukuje ludzi pełnych zapału i motywacji, którzy chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie rosło wraz z Twoim doświadczeniem.

Aktualnie poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin, takich jak logistyka, sprzedaż, e-commerce, marketing, produkcja i wiele innych. Jeśli lubisz wyzwania, umiesz pracować w zespole i angażujesz się w powierzone zadania, to czekamy na Ciebie! Poszukujemy osób, które są kreatywne, twórcze i chętne do nauki na stanowiska: stolarz, elektryk, hydraulik, pracownik produkcji, montażysta, operator wózka widłowego, pracownik administracji, specjalista do spraw logistyki, specjalista do spraw sprzedaży specjalista do sporządzania ofert, specjalista do spraw e-commerce,
specjalista do spraw marketingu.

Jeśli masz pasję do pracy i chcesz się rozwijać, to zapraszamy do składania swojego CV. Czekamy na osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i pracować w dynamicznym środowisku. Dołącz do nas i bądź częścią zgranego zespołu, który realizuje ambitne cele i rozwija się wraz z firmą.

Aktualne oferty pracy:

 • STOLARZ,
 • ELEKTRYK,
 • HYDRAULIK,
 • PRACOWNK PRODUKCJI,
 • MONTAŻYSTA,
 • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO,
 • PRACOWNIK ADMINISTRACJI,
 • SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI,
 • SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY
 • SPECJALISTA DO SPORZĄDZANIA OFERT,
 • SPECJALISTA DO SPRAW ECOMMERCE,
 • SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU.

Miejsce pracy: Słubice

DreamOfWood sp.z o.o.
Os. Przemysłowe 25
 

Nie czekaj, składaj swoje CV już dziś i dołącz do naszej firmy!

NASZA OFERTA:

● umowa o pracę na czas nieokreślony

● praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 + możliwe nadgodziny

● atrakcyjne warunki wynagrodzenia: stała pensja, dodatki motywacyjne

● ciekawa praca w zgranym zespole

● realizacja ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju

● atrakcyjne wynagrodzenie

TO CIEBIE SZUKAMY, JEŻELI:

● lubisz widzieć efekty swojej pracy

● umiesz pracować w zespole

● posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się

● angażujesz się w powierzone zadania

● posiadasz motywację do pracy

● jesteś kreatywny i twórczy

● prawo jazdy kat. B

● jesteś dyspozycyjny i precyzyjny

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres:
praca@dreamofwood.pl (DO CV NALEŻY DOPISAĆ NA JAKIE STANOWISKO SIĘ APLIKUJE)
Do CV prosimy dołączyć poniższy tekst:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dreamofwood sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych – (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO.

Shopping Cart