Aquanale

Aquanale 2023 x DreamOfWood: targi branżowe, innowacje w świecie wellness

Targi Aquanale zakończyły się sukcesem 27 października 2023 roku. Międzynarodowe targi dla branży basenów i wellness oraz dla przestrzeni publicznych, sportu i obiektów rekreacyjnych przyciągnęły około 25 000 odwiedzających z 123 krajów do Kolonii. W sumie 824 wystawców z 45 krajów prezentowało innowacyjne produkty, technologie i koncepcje od 24 do 27 października. Targi skupiły się na zrównoważonym rozwoju, odzwierciedlając ducha czasów.

Jednym z ważnych aspektów targów była prezentacja saun. Współpraca z partnerem branżowym “Sauna from Finland” pozwoliła odwiedzającym na poznanie świata saun w praktyczny i przyziemny sposób.

Kolejne edycje Aquanale i FSB odbędą się w Kolonii w dniach 28-31 października 2025.

Spis treści

  1. Debiut DreamOfWood
  2. Sauna from Finland
  3. Prezentacja EUSA Awards 2023
  4. Branża saunowa na targach Aquanale 2023
  5. Aquanale 2023: partnerzy i współpraca, czyli zacieśniamy więzi
  6. Sieciowanie na Aquanale: klucz do Sukcesu w Branży
  7. Aquanale – podsumowanie

Debiut DreamOfWood

Wśród wielu wystawców, którzy prezentowali swoje produkty, wyróżniła się firma DreamOfWood. Producent saun ogrodowych, zdobył uznanie dzięki swojemu unikalnemu podejściu do projektowania i rzemieślniczego wykonania. DreamOfWood postawiło na termodrewno, które dzięki swoim unikalnym właściwościom, jest idealnym materiałem do produkcji saun.

Na stoisku DreamOfWood odwiedzający mogli podziwiać kilka naprawdę innowacyjnych produktów:

  • Prostokątna sauna z otwartą strefą SPA i balią akrylową: połączenie sauny z balią to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się zarówno gorącą sauną, jak i orzeźwiającą kąpielą. DreamOfWood zaprezentowało ten model sauny premierowo, właśnie na targach Aquanale. 
  • Bania do schładzania: idealna po intensywnej sesji w saunie, pozwala na szybkie obniżenie temperatury ciała. Jest to nie tylko satysfakcjonujące, ale także prozdrowotne dla krążenia oraz regeneracji mięśni.
  • Przeszklona sauna beczka: nowoczesna interpretacja tradycyjnej sauny beczki, która dzięki przeszkleniom pozwala podziwiać otaczający krajobraz podczas relaksu. Saunę wyróżniał łamiący wszelkie stereotypy design. 

Autor Filmu: Webtrailer

Kiedy myślimy o innowacjach w świecie wellness, targi Aquanale w Kolonii są jednym z pierwszych miejsc, które przychodzą na myśl, dlatego DreamOfWood zaprezentowało swoje najbardziej rozwojowe propozycje właśnie tam. W 2023 roku firmy przyciągnęły uwagę branży, dzięki prezentacji najnowszych trendów i technologii.

Targi okazały się być spektakularnym sukcesem, przekraczającym nasze najśmielsze oczekiwania. Jako DreamOfWood zyskaliśmy rozpoznawalność i uznanie, co potwierdziła pochlebna ocena naszych produktów przez globalne autorytety w sektorze wellness i spa. Owocne współprace, które z tego wynikły, potwierdzają naszą silną pozycję na arenie międzynarodowej. Ogromnie nas to raduje, że nasze intensywne wysiłki zebrały zasłużone plony. Z radością informujemy również, że cała nasza ekspozycja została wyprzedana w przewidywanych cenach. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim obecnym na naszym stoisku za ich nieoceniony wkład i stworzenie niezapomnianych momentów. To dzięki Wam, zespół DreamOfWood może świętować ten wielki triumf!

Rafał Wojtyński
Założyciel DreamOfWood

Aqianale
Team DreamOfWood

Sauna from Finland

Ważnym punktem programu targów Aquanale 2023 była współpraca z Sauna from Finland. Ta inicjatywa, założona w 2010 roku, jest poświęcona promocji i rozpowszechnianiu autentycznej fińskiej kultury sauny i wellness. Sauna Fińska jest znana na całym świecie dzięki swoim unikalnym właściwościom. Regularne korzystanie z sauny poprawia krążenie, wzmacnia układ odpornościowy i pomaga w relaksie. Dzięki “Sauna from Finland” odwiedzający targi mogli doświadczyć tych korzyści na własnej skórze.

Prezentacja EUSA Awards 2023

Targi rozpoczęły się prezentacją nagród EUSA Awards 2023. To ważne wydarzenie w branży, które docenia innowacje i doskonałość w dziedzinie basenów i wellness, w tym również saun.

Branża saunowa na targach Aquanale 2023

Targi Aquanale 2023 w Kolonii były miejscem, gdzie branża basenowa i wellness prezentowała najnowsze trendy i innowacje. Wśród nich sauny odgrywały kluczową rolę, a oto kilku istotnych wystawców:

Saunum: innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji saun. Ich podejście do projektowania saun łączy tradycję z nowoczesnością, co czyni je jednym z czołowych graczy w branży. Saunum na targach zaprezentowało unikalną technologię, która równomiernie rozprowadza gorące i zimne powietrze w saunie. Proces pocenia się ciała staje się bardziej intensywny i skuteczny, a jednocześnie samo doznanie zostaje subtelnie zrównoważone.

Narvi: fińska firma znana z produkcji wysokiej jakości pieców do saun. Ich produkty są cenione za trwałość, wydajność i autentyczne doświadczenie saunowe. Na targach Aquanale prezentowali swoje najnowsze modele, technologie oraz kolekcję aromaterapii do saun.

Huum: znana marka wysokiej jakości pieców, która zdobyła uznanie w branży saun. Są znani z projektowania nowoczesnych pieców do saun, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Ich innowacyjne podejście do projektowania przyciągnęło uwagę wielu odwiedzających targi.

Mondex: skandynawski duch miękkiej pary, synonim wysokiej fińskiej jakości. Mondex to prekursor wykorzystania kamienia w saunie i technice grzewczej.

Aquanale
Piec marki Saunum w saunie 2 w 1 od DreamOfWood

Aquanale 2023: partnerzy i współpraca, czyli zacieśniamy więzi

Targi Aquanale w Kolonii nie są tylko miejscem prezentacji najnowszych trendów i innowacji w branży basenowej i wellness. To także doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, poznawania potencjalnych partnerów i rozszerzania sieci kontaktów w branży.

Sieciowanie na Aquanale: klucz do Sukcesu w Branży

W dzisiejszych czasach, w erze cyfrowej, osobiście nawiązane relacje biznesowe są cenniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Targi takie jak Aquanale stwarzają unikalną okazję do spotkania twarzą w twarz z kluczowymi graczami w branży, co może prowadzić do trwałych i owocnych partnerstw.

Dzięki różnorodności wystawców na Aquanale, odwiedzający mają szansę poznać firmy z różnych zakątków świata. To idealna okazja, aby odkryć nowe produkty, technologie i usługi, które mogą wzbogacić ofertę Twojej firmy. Spotkania z przedstawicielami tych firm mogą prowadzić do interesujących propozycji współpracy, które przyniosą obopólne korzyści.

Aquanale

Uczestniczenie w panelach dyskusyjnych to doskonała okazja do poznania ekspertów w danej dziedzinie, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach i celach biznesowych.

Najważniejsze dla nas jest nie tylko nawiązywanie nowych kontaktów, ale także utrzymywanie relacji z wieloletnimi dealerami i przedstawianie im nowych innowacji produktowych. Aquanale to odpowiednie miejsce spotkań, aby dostarczać inspiracji, motywować dealerów i dzielić się nowościami. To bardzo ważny generator pomysłów i motywator. I było to widać podczas wszystkich czterech dni targów, które cieszyły się rewelacyjną frekwencją. Na Aquanale byliśmy już reprezentowani dwa lata temu i możemy dokonać bezpośredniego porównania. Tegoroczna edycja było znacznie lepiej, mimo że sytuacja gospodarcza jest znacznie gorsza.

Uwe Rengers, dyrektor wykonawczy
RivieraPool

Aquanale – podsumowanie

Targi Aquanale 2023 były prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników saun i świata wellness, dzięki któremu odwiedzający mogli zanurzyć się w świat najnowszych trendów i innowacji w branży. Jeśli jesteś pasjonatem spa, nie możesz przegapić kolejnej edycji tego wydarzenia!

Czytaj także:  Aquanale 2023 – odkryj innowacje w świecie wellness z DreamOfWood

Shopping Cart